Başarılı Taşıma 1,000+
Müşteri Yorumu 250+
Uzman Ekip 12
Modern Araç 7

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama Hizmetleri

Eşya Depolama Hizmetleri-Kayseri Evden Eve Nakliyat - KAPLANLAR  Taşımacılık - Ev Nakliye

Ev eşyası depolama ve taşıma hizmetlerini tek elden uygun ve kaliteli fiyatlara gerçekleştirmenin ayrıcalığını Güvenli Depo ile sağlayın! Taşımada uzman ekip son model araç ve temiz depolarda eşyalarınız emin ellerde! İstanbul sınırları içerisinde nerede olursanız olun, nakliye ve depolama şirketimiz özel araçlarla ve tecrübeli ekibi ile eşyalarınızı paketleyerek depolarımıza kaldırır.

EŞYA DEPOLAMA KAYSERİ

Ev – Ofis Depolama

Kayseri Güvenli ev eşyası depolama çalışmalarına aralıksız devam ediyor. Güvenli depolama ile çalışan bütün müşterilerimiz her geçen gün büyümemize yardımcı olmaktadırlar. Türkiye’nin en iyi eşya depolama şirketiyiz. Bu yolda her geçen gün rakipsiz olduğumuzu sunduğumuz hizmetlerle ispatlıyoruz.

Ev depolama konusunda yaklaşık 22 yıllık deneyim ile güvenli depo sizlere şeffaf bir şekilde depolama olanaklarını sunmaktadır. İstanbul eşya deposu çözümleri konusunda son derece pratik ve akıllı sistemlerle evinizden aldığımız emanet eşyalarınızı sigorta kapsamında depolarımıza taşıyoruz.

Kayseri eşya depolama alanları ile sizlere her zaman güven tazeledik. Depolaması yapılacak eşyalarınızın nakliyesini büyük bir titizlikle gerçekleştiriyoruz. Teslimat esnasında eşyalarınız yeni adresinize personelimiz tarafından getirilmektedir. 

Depolarımız her hafta dezenfekte edilmektedir. Özellikle Covid-19 sürecinde ekibimiz eşyaları tek kullanımlık malzemelerle paketleyip depolarda korunaklı konteynerlerde saklamaktadırlar.

Depolama fiyatları hakkında detaylı bilgi almak için lütfen müşteri temsilcilerimizle iletişime geçiniz..​

GÜVENLİ DEPO NE YAPAR?

Depolama Şirketi

Eşya depolama alanları inşa eden güvenli depo kısacası sizlere nasıl hizmet sunar? Güvenli depo çağrı merkezini arayıp çeşitli nedenlerle ev ya da iş yerleriniz bir süreliğine tadilat vs. gibi nedenlerle kullanılmaz durumu ya da tatil seyahat gibi durumlarda bulunduğunuz yerlerin yüksek kiralarından kurtulmak için eşyalarınızı bir süreliğine depolarımızda tutabilirsiniz.

Yapmanız gereken Güvenli Depo’yu arayıp taşıma ve depolama için fiyat teklifi almak olacaktır. Dilediğiniz an eşyalarınızı depolarımızdan belirleyeceğiniz yeni adrese getirip kurulumunu yapıyoruz. Ev ya da ofis depolama hizmetleri son derece ekonomik fayda sağlamakla beraber sizlerin büyük kira ödemekten kurtarıp, hem güvenli hem de temiz eşya depolarında eşyalarınızın saklanmasını sağlamaktadır. 

Böylece gözünüz arkada kalmadan aylık düşük fiyatlarla eşyalarınızı depolayabileceksiniz. Kiralık depo için firmamızdan fiyat teklifi almayı unutmayın!