Başarılı Taşıma 1,000+
Müşteri Yorumu 250+
Uzman Ekip 12
Modern Araç 7

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri evden eve nakliyat şirketi olarak ucuz fiyatlarla evden eve nakliyat hizmetimiz Kayseri başta olmak üzere tüm Türkiye geneli sunmaktayız. En uygun evden eve nakliye ücretleri ile taşıma gerçekleştiriyoruz.

Kayseri Evden Eve Nakliyat fiyatları eşyaların taşınacağı yer, Eşyaların hacmi ve gidilecek mesafeye göre değişebilir. Şehir içi nakliyat fiyatları ve  Şehirler arası nakliyat fiyatları farklılık gösterir. Her iki taşıma çeşidini iyi anlamak ve fiyatlarını incelemekte fayda var. Ayrıca evden eve nakliye fiyatları hesaplama formunu kullanarak size özel fiyat hesaplaması yapabilirsiniz.

Evden Eve Nakliyat ÜcretleriEvden Eve Nakliye FiyatlarıAsansörlü Evden Eve Taşıma Fiyatları
1+1 EV TAŞIMA FİYATI2.000 – 2.500 ₺2.000 ₺
2+1 EV TAŞIMA FİYATI2.500 – 3.000 ₺2.500 ₺
3+1 EV TAŞIMA FİYATI2.500 – 3.500 ₺3.800 ₺
4+1 EV TAŞIMA FİYATI3.000 – 4.800 ₺4.500 ₺
5+1 EV TAŞIMA FİYATI4.500 – 8.500 ₺5.000 ₺
İŞ YERİ VE OFİS TAŞIMA FİYATI3.000 ₺ – 5.500TEKLİF AL
Evden Eve Nakliyat Taşımacılık Fiyatları

Ev Taşıma Fiyatları Listesi


Tahmini ortalama nakliyat fiyatları aşağıda yer almaktadır. Net fiyat bilgisi için bizi arayınız.

Asansörlü Evden Eve Nakliyat Fiyatı en düşük 2.200 TL en yüksek 4.000 TL

Sigortalı evden eve nakliye fiyatı en düşük 2.200 TL en yüksek 4.000 TL

Parça eşya nakli fiyatı en düşük 1000TL en yüksek 2.000 TL

VİP Anahtar Teslim Evden Eve Nakliye Fiyatı en düşük 2.200 TL en yüksek 8.900 TL

Elemanlı Taşınma Her şey Dahil Fiyatı en düşük 2000 TL en yüksek 4.800 TL

Nakliye Km Kamyonet Fiyatı en düşük 7 TL en yüksek 25 TL

lüks ev taşıma fiyatı en düşük 3.000 TL en yüksek 12.000 TL

Villa taşımacılığı Fiyatı en düşük 4.800 TL en yüksek 15.500 TL

İş Yeri Ofis Nakliye Taşıma Dahil Fiyatı en düşük 3.000 TL en yüksek 5.000 TL

Kayseri Evden Eve Nakliyat Ücretleri

Evden Eve Nakliyat Ücretleri bakımından Kayseri’de en uygun ekonomik koşullarda taşıma hizmeti sunan nakliye firmasıyız. En güvenli ve en üst konfor ve güvenlikli koşullarda nakliye hizmeti sunmamıza rağmen en ucuz nakliyat fiyatları ile çalışıyoruz. Amacımız en uygun fiyatlarla vatandaşlarımızın evini taşımak. Yeni evine taşınacak olan siz değerli dostlarımıza aynı zamanda bir ev hediyesi niteliğinde sigortalı evden eve nakliye hizmetimizi ücretsiz olarak veriyoruz. Yazılı sözleşmeli taşıma çalışması ile içiniz rahat etsin. Gözünüz arkada kalmasın diye ne gerekiyorsa sizin yerinize düşünüyoruz. Tüm bunları yaparken de yine sizin yararınıza fiyatlarımızı düşük tutuyoruz.

Ucuz Ev Taşıma Fiyatları

Ucuz ev taşıma fiyatları ile taşının. Tabi burada sözünü ettiğimiz ekonomik ücretlerle taşınmaktadır. Ucuz olan nakliye hizmeti değildir. Ucuz etin yahnisi de ucuz olur sözüne katılmakla birlikte ekonomik ücretlerle ev taşıma hizmeti sunuyoruz. Öyle ki piyasa fiyatlarında ve hatta ki piyasa fiyatlarının da altında 2022 ev taşıma fiyatları ile nakliye çözümleri geliştiriyoruz. Kaplanlar Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ şirketimiz yazılı sözleşmeli sigorta güvenceli taşımacılık servisi sunar. Nakliye sektörünün lider nakliye kuruluşumuzdan fiyat teklifi almadan taşınmayın.

İndirimli Nakliyeci Fiyatları

İndirimli nakliyeci fiyatları ekonomik nakliye ücretleri ile taşının. Nakliyeci fiyat hesaplaması nasıl yapılır diye merak ediyorsanız aşağıdaki evden eve nakliye fiyatları hesaplama aracını kullanın. Taşınacak ev eşyalarının niteliğini ve evinizin oda sayısına göre bir fiyatlandırma yapıyoruz. Aynı zamanda bina kat durumu ve asansör kurulumunun yapılmasının gerekliliğini belirtmelisiniz. Bu durumda asansörlü nakliyat fiyatları ile birlikte en uygun nakliye ücreti aralığı tahmini sunulur. Ücretsiz fiyat teklifi aldıktan sonra net bir fiyat bilgisi alırsınız.

EVDEN EVE NAKLİYAT FİYATLARI HESAPLA

Kayseri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri evden eve nakliyat fiyatları Kayseri nakliyat bölgelerine göre değişiklik göstermektedir. Güvenli titiz ev taşıma ekibimiz ile bütün eşyalarınızı tek tek ambalajlıyor ve paketliyoruz. Eldivenli, maskeli, tulumlu nakliyat personeli ile beraber taşıma hizmetini yerine getiriyoruz. Kalite ve güvenden taviz vermeden nakliye hizmetlerini yerine getirmeye gayret ediyoruz. Yukarıda da görüldüğü üzere yeni evinize taşınırken en ucuz fiyatlarla taşınacaksınız. Tabi bu fiyatlar tahmini rakamlar olup eşyalarınız daha da az ise fiyat indirimi uyguluyoruz. Aynı şekilde eşyalar beklenenden fazla çıkarsa fiyatımızı güncelliyor uz. Ucuz fiyatlarla ev taşıma hizmetimizden sağlık personellerimiz başta olmak üzere anlaşmalı kurum personellerimiz de faydalanabilir. Evden Eve Nakliyat Referansları ile anlaşmalı bazı kurumlarımızın nakliye işlemini gerçekleştirdik. Siz değerli müşterilerimize de hizmet sunmak için bekliyoruz.

sigortali-evden-eve-nakliyat
sigortalı evden eve nakliyat

Evden Eve Nakliyat Kayseri Fiyatları

Evden Eve Nakliyat İstanbul Fiyatları ile ekonomik, indirimli, ucuz fiyatlarla taşının. Ekonomik ücret garantisi ile çalışan firmamız en kaliteli ve ev güvenli nakliye şirketidir. Her türlü taşıma işlemlerinde sigortalı taşıma sözleşmesi imzalayan firmamız. Olası tüm zararlarınızı karşılayabilecek kurumsal nakliye şirketidir. Kayseri de ev taşıma ücretleri hakkında aşağıda yer alan sayfalarımızdan sunulan hizmet içeriği ve fiyatları hakkında ayrıntılı bilgi edine bilirsiniz.

1+1 Ev Taşıma Fiyatları

2+1 Ev Taşıma Fiyatları

3+1 Ev Taşıma Fiyatları


Sigortalı Evden Eve Nakliye Fiyatları

Garantili Sigortalı evden eve nakliye fiyatları isteyen müşterilerimize özel indirimli ev taşıma ücretleri sunuyoruz. Memur çalışan ve Sendika üyeleri vatandaşlarımıza indirimler sunuyoruz. Sağlık Personelleri ve Güvenlik Personellerimiz de bu indirimli fiyatlardan faydalanırlar. Sigortalı Nakliye Fiyatları için ayrıca bir ücret istemiyoruz. Bir nevi Ücretsiz diyebiliriz. Ayrıca Dönemsel olarak Özel günlerde Kampanya ve İndirim Günleri uygulamaktayız.

Profesyonel Kayseri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri Ev Taşıma, Eşya Taşıma, ev eşyaları taşıma ihtiyaçlarınızı ekonomik ücretlerle karşılıyoruz. Ucuz Kayseri Evden Eve Nakliyat Fiyatları sunan Kaplanlar nakliye şirketi aynı zamanda garantili taşıma hizmeti gerçekleştirir. Ucuz evden eve nakliye ücretleri için bizden teklif alınız. Kayseri den taşınmak isteyenler için Şehirlerarası nakliyat fiyatları ekonomik şekilde sunulur. Ev Taşıma Fiyatları Kayseri Talas ve Melikgazi bölgelerinde değişkenlik gösterir. Bu bizim de haz ettiğimiz bir durum olmayıp tamamen mevcut koşullar ile alakalıdır. Yalnız Kaplanlar evden eve nakliyat şirketimiz bunun için özel çözümler sunarak fiyat farkı olmaksızın eşyalarınızı taşır.

Kayseri Nakliye Fiyatları Neye Göre Değişir?

Kayseri nakliye fiyatları daha çok eşyalarınızın sayısı ve büyüklüğüne göre değişir. Bazı evler Hom Ofis gibi 1+0 veya 1+1 ev eşyalarından oluşmaktadır. Bazı evler de 4+1 veya 5+2 şeklinde villalardan oluşmaktadır. Bir de gidilecek mesafe de önemlidir. Örneğin hemen yan şehre taşınmak ucuz fiyatlarla olurken en uzak şehre taşınmak fiyatta artışa sebep olabilir. Nakliyat fiyatları bu sebeplerden dolayı değişkenlik gösteriyor. Kayseri evden eve taşımacılık fiyatları ekonomik şekilde sunulur. Bizim tarafımızdan yapılan bütün nakliye hizmetleri indirimlidir.

Her Şey Dahil Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Her şey dahil evden eve nakliyat fiyatları ile taşının. Sürpriz ek masraf ve ücretlerle karşılaşmayın. Düşük ucuz nakliye firmaları ile anlaşıp işi ucuza getireyim derken ucuz hizmet alıp pişman olmayın. Zira atalarımızın dediği gibi ucuz etin yahnisi de ucuz olur. Tabi burada amacımız kimseyi küçük düşürmek değil. Sizlerin dikkatli olup emeğinizin çöp olmamasını yani zarar görmenizi istemiyoruz. Peki söz konusu fiyat farkı ne kadar? Gözlemlerimiz ortalama 300-500 tl fark için merdiven altı gayri resmi nakliye firmalarının tercih edildiğidir. İkinci aşamada tam ev taşınırken söz konusu ucuz firma fiyatı artırmak için eşyaların bu kadar olduğunu bilmiyorduk. Bize böyle denmedi gibi uyduruk bahane ile sizden 300-500 tl değil 1000 tl almaya çalışırlar. Böylece kurumsal firmalardan da daha fazla nakliye ücreti almış olurlar. Peki işin sonunda buna değecek mi? Tabi ki hayır.

Kayseri 2022 Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri evden eve nakliye hizmetlerinin en fazla talep aldığı şehirdir. Bu durumda evden eve taşıma ücretleri 2022 yılı güncel ev taşıma ücretleri araştırması yapılıyor. İstanbul şehir içi evden eve nakliyat fiyatları veya İstanbul şehirler arası nakliyat fiyatları şeklinde arama yapılıyor. İstanbul ev taşıma fiyatları mesafeye göre ve eşya yüküne göre belirleniyor. Ortalama 2022 ev taşıma ücretleri 2.000 TL ile 7.000 TL arasında değişiyor. Güncel ev taşıma ücretleri sigortalı nakliye sözleşmesi dahilinde tek fiyat güvencesi ile gerçekleştirilir.

Evden Eve Nakliyat Her Şey Dahil Fiyatları Listesi

Evden eve nakliyat her şey dahil fiyatları ucuzcu gayri resmi nakliye firmaları ile taşınırsanız ne olur? Yeni evinize taşındıktan sonra eşyalarınızın yarısı kullanılamaz hale gelecek ve karşınızda bir muhatap dahi bulamayacaksınız. Resmi olmayan bir şirket sözleşme imzalamayacağı için de hukuki bir kanıtınız olmaz. Sözleşmeniz olmadığı için ve yapabileceksiniz ki? Hiç bir şey. Evet işte bunun için Kaplanlar Evden Eve Nakliyat LTD ŞTİ şirketimiz ile resmi yazılı sigorta garantili nakliye hizmeti alın. Güvenle stressiz sorunsuz taşının. Bu kadar kolay ve bu kadar basit kısmını siz yapın zor olan işleri bize ustasına bırakın. Evden eve nakliyat her şey dahil fiyatları listesi ile net bir şekilde taşınmadan önce nakliye ücreti bilgisi edinirsiniz.


Evden Eve Nakliye Ücretleri Hakkında Sık Sorulanlar

Evden Eve Nakliyat Ücreti Ne Kadar?

Evden eve nakliye fiyatları 750 tl den başlamaktadır.

Evden Eve Nakliye Fiyatları Neye Göre Belirlenir?

Fiyatlar eşyanızın miktarına, kapladığı alana ve ağırlığına göre değişir.

Kısa Mesafe Nakliye Fiyatı Ne Kadardır?

Kısa mesafe nakliye ücreti 800 tl den başlamaktadır.

Uzun Mesafe Nakliye Ücreti Ne Kadardır?

Uzun mesafe nakliyat fiyatları 1500 tl den başlamaktadır.

Evden Eve Nakliyat Fiyatlarında İndirim Var Mı?

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat Bir yerden bir yere taşınmak artık sizleri düşündürmesin çünkü artık Kaplanlar nakliyat olarak yanınızdayız. Sizlerin beklentileriyle ve memnuniyetiyle şekil alan firmamız her türlü taşımada kolaylık sağlamaya önem veriyor. 81 il içerisinde hangi şehirde oturuyor ve hangi şehre taşınmak istiyorsanız elimizdeki tüm imkanları kullanarak (asansörlü taşıma) ve benzeri sizleri memnun ediyoruz. İsinde başarılı bir tecrübeye sahip ekip ve ekipmanlarımızla taşınmanız da daha hızlı ve özenle gerçekleştiriyoruz.Öncelikle sizlerin eşyalarını firmamıza ait özel ambalajlarımız la paketliyor,evden eve nakliye için özel dizayn edilmiş aramıza özenle yerleştiriyoruz. Her zaman dediğimiz gibi bizler için müşteri veli nimettir ve memnuniyeti her şeyden önce gelir bu yüzden önce sizin eşyalarınızı garanti altına alıyor ve sizlerin bize olan güvenini kazanmada ilk adımı atmış oluyoruz. Eşyalarınızı güvenilir sigorta acentemiz aracılığıyla sigortalıyoruz. Evinizi yeni adresinize taşıdıktan hemen sonra mobilyalarınızın montajlama işlemini de biz Kaplanlar nakliyat yapıyoruz. siz değerli müşterilerimize teslim edip tek beklentimiz olan güler yüzünüzü görüp yanınızdan ayrılıyoruz. En büyük referansımız evlerini bizim aracımızla taşıyan müşterilerimizdir. Görmek isterseniz resmi web sitemizden müşterilerimizin yorumlarını okuyabilir bizlere ulaşabilirsiniz. Detaylı bilgi için bizlere ulaşın .

Kayseri Evden Eve Nakliye

Kayseri Evden Eve Nakliye ve tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Şehir içi evden eve nakliyat hizmetimiz ile sizlere ihtiyacınız olan tüm nakliyat hizmetlerini kolay ve uygun fiyata sunmayı amaçlıyoruz.

Şehir içi nakliyat hizmetimizi alabilmek için bize ulaştıktan sonra, eşyalarınız ve evden eve taşınacak olan eski ve yeni mekanlarınızın değerlendirilmesi amacıyla uzman personelimiz ekspertiz çalışması yapmak üzere sizinle iletişime geçmektedir.

Evden eve nakliyat için hem sizin hem bizim için uygun olan ve üzerinde anlaştığımız bir tarih ve saatte ekspertiz uzmanımız evinize gelerek eşyalarınızın tespitini yapmaktadır. Daha sonra ise evinizin konumu (kaçıncı katta olduğu, kolay ulaşım imkanları vb.) ile evden eve taşınacak olan eşyalarınızın gideceği yeni evin konumu, taşınmaya elverişliliği gibi kriterler üzerinden size uygun bir evden eve nakliyat ücreti (evden eve nakliyat fiyatı) belirleyerek size teklifte bulunuruz.

Kayseri Parça Eşya Taşıma

Kayseri Ev Nakliyatı

Parça eşya taşıma firmaları arasında Kayseri de şehir içi parsiyel eşya nakliyesi ve şehirler arası parça eşya taşıma hizmeti sunan, en iyi Kayseri evden eve nakliyat şirketiyiz. Kayseri parça eşya nakliyesi yapan en iyi ve kaliteli, şehirler arası nakliyat firmasıyız. İşimiz size Kayseri içinde ve Kayseri dışında sorunsuz parsiyel eşya taşıma hizmeti vermekdir. Kayseri’deki en iyi parça eşya taşıma hizmetini size zamanında ve kaliteli olarak hemde uygun fiyatlarla sunan, kurumsal taşıma firmasıyız.

Kayseri Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma

Kayseri Şehirler Arası Parça Eşya Taşıma Kayseri’de parça eşya taşımada konum olarak üst seviyelerde olmamızın sebebi, işimizi titiz ve kontrollü olarak yapmamızdır. İşini iyi yapan ve değer veren her nakliye firması, şehirler arası parça eşya sektöründe yükselir ve büyük bir müşteri ağı oluşturur.

Kayseri’de şehirler arası ev taşıma konusunda uzman olan, Kayseri evden eve nakliyat firmasıyla sizde ilden ile parça eşya taşıması yapabilirsiniz. Geniş araç filosuna sahip olan, Kayseri evden eve taşıma firmasıyla, şehirler arasında rahat ve kolay parsiyel eşya taşıması yapılır. Kayseri’de güvenilir parça eşya taşıma firması olarak hizmet sunan, en iyi şehirler arası parça eşya taşıma şirketiyiz.

evden-eve-nakliyat-yorumlar

Kayseri Evden Eve Taşımacılık Fiyatları

Nakliyat Hesabı Nasıl Yapılır ?

Yaşadığımız yoğun iş temposunda çalışanlar ağır koşullarda başka şehirlere taşınmak zorunda kalabiliyorlar. Farklı şehirlere görev yapmak için tayin olanlar için taşınma stresi doğuyor. Kayseri evden eve nakliyat fiyatı ne kadar? İlk akla gelen sorulardan bir tanesi. Bunun için hem ekonomik ucuz nakliyat firması aynı zamanda da eşyalarımız için güvenilir bir Kayseri nakliye firması olması gerekir. Bu fiyatları üç aşağı beş yukarı belirleyebilmeniz için bu sayfayı hazırladık. Kayseri evden eve nakliyat veya şehirlerarası taşıma ücretleri konularında az çok evden eve nakliyat fiyatları hesaplama hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Ayrıca iletişim numaralarımızdan ücretsiz eksperimizi arayarak daha net Kayseri evden eve nakliyat fiyatı alabilirsiniz.

Kayseri Evden Eve Nakliyat Fiyatları

Kayseri Evden eve nakliyat fiyatı hesabı yapılmasında en önemli faktörlerden birisi oda sayısı ve büyüklüğüdür. Örneğin 2+1 eşya taşıma fiyatı ile 3+1 eşya taşıma fiyatı farklı olacaktır. Eşyalarınız fazla ise 2+1 eviniz fakat eşyanız ona göre daha fazla ise fiyat gene fazla olacaktır. Diğer önemli huşulardan biride eşyaların taşınacağı mesafedir. Kayseri evden eve nakliyat için fiyat fazla yansımamaktadır ama şehirlerarası için çok önem arz eder. Başka önemli bir konudan bahsedecek olursak o da nakliyat, ambalajlama ve marangoz, tesisat ustası için kadro sayısı. Firmamıza ortalama maliyeti personel başı 80-120 TL arasında değişmektedir.

Kayseri evden Eve Nakliyat firması için fiyat arıyorsanız bize iletişim bilgilerinden 7/24 arayarak ücretsiz ekspertiz isteyebilirsiniz. Kaplanlar Kayseri evden eve nakliyat bu şekilde size en net nakliyat fiyatı belirleyecektir. Türkiye’nin her yerine evden eve nakliyat, ofis taşıma hizmeti veriyoruz.

Kayseri Evden Eve Nakliye Sektörü

Kayseri Şehirler Arası Nakliyat


Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat Hizmetinde Kalite!

Kayseri Şehirler Arası Nakliyat Türkiye nin neresine taşınmak istiyorsanız biz oraya. En uygun fiyat veren ve güvenilir adres olan Kayseri evden eve nakliyat firması Şehirlerarası Evden Eve Nakliyat için güvenilir bir şehir ağı vardır. Kayseri evden eve merkezli firmamız Şehirlerarası Nakliyat sektöründe deneyim ve tecrübeleriyle birçok referans sağlamış olup mutlu müşteri portföyü sayesinde gücüne güç katmıştır.

Şehirlerarası Nakliyat – Kayseri Kaplanlar Nakliyat

Kaplanlar Nakliyat için ister Kayseri evden eve nakliyat, isterse Kayseri şehirlerarası nakliyat olsun hiç fark etmez. Kayseri şehirlerarası nakliyat işlemlerinize hızlı ve kesin çözümler bulan Kaplanlar, gözünüzü arkada bırakmayacak. Güvenli taşımacılığı hat safhada yaşayan Kayseri Nakliyat Firması Kaplanlar Nakliyat sayesinde, eşyalarınız çizilme ve kırılma gibi sorunlardan da kurtuluyor. Çünkü bu işte uzman ekip sayesinde eşyalarını paketlenerek asansörlü taşıma sistemine bindiriliyor. Sadece dakikalar içerisinde araçta harekete hazır hale gelen eşyalarınız, şehirlerarası taşıma işlemini bekliyor olacak. Kayseri Nakliyat Firması Kaplanlar Nakliyat için eşyalarınız, malınız ve güveniniz çok önemli!

İşiniz her ne olursa olsun, Kayseri ye iş yapmak veya yaşamak için gelenlerin tercihi Kaplanlar Nakliyat olsun. Kayseri evden eve nakliyatta bir numara haline gelen Kaplanlar Nakliyat sayesinde her işiniz yolunda gidecek ve siz sadece yapacağınız ticareti düşüneceksiniz. Kayseri şehirlerarası nakliyat için 10 yılı aşkın süredir hizmet veren, merkezi Kayseri’de bulunmasına rağmen istikrarlı bir şekilde ülkenin geneline hitap eden Kaplanlar Nakliyat ile çalışmak bir başka. Kayseri Nakliyat Firması Kaplanlar Nakliyat sayesinde eşyalarınız nokta zarar gelmeden taşınacak, asansörlü güvenli taşıma sistemi sayesinde dakikalar içinde yeni adresinizde olacaktır.

Kayseri Kaplanlar NakliyatKayseri şehirlerarası ve evden eve nakliyat için 7 gün 24 saat hizmetinizde.

Kaplanlar Nakliyat, Şehirlerarası Evden Eve Taşımacılık Kayseri de sektörünün önde gelen firması olmuş, her geçen zaman içinde Avrupa standartlarına ayak uydurarak kalitesini gün ve gün artırmıştır. Bu sayede birçok Şehirlerarası nakliyat firmasını geride bırakmıştır. Şehirlerarası nakliyat sırasında ve öncesinde eşyalarının zarar görmemesi, sigorta yapılması, Hızlı nakliyat, zamanında teslimat cümlesini prensip edinmiş olup hızlı bir şekilde transfer işleminin gerçekleştirilmesi hususlarına dikkat edilerek, Başta Kayseri evden eve nakliyat olarak tüm Türkiye’nin en iyi Şehirlerarası nakliye hizmeti veriyoruz.

Evden eve şehirlerarası nakliyat hizmeti almak için iletişim numaralarından müşteri temsilcimizle görüşebilir ve hemen ücretsiz bir ekspertiz isteyebilirsiniz. Türkiye’nin her noktasına müşteri memnuniyeti mutlu müşteri sağlayacak şehirlerarası evden eve taşımacılık hizmeti sunuyoruz

Kayseri Evden Eve Nakliyat Tavsiye

Evden eve nakliyat tavsiye, bir çoğumuzun başına ev taşıma işlemini fazlasıyla kabus gibi geçiren nakliye firması denk gelmiştir ve her işi ters gitmiş sorunlu bir taşıma süreci geçirmiştir. Biz Kayseri Kaplanlar Evden Eve Nakliyat firması olarak diyoruz ki en iyi reklam müşteri tavsiyesidir bu yüzden de her hangi taşıma işleminiz olduğunda siz değerli müşterilerimize ev taşıma da tavsiyemiz iyi araştırın referansını almadığınız sözleşme yapmadığınız veya ofisinde ziyaret etmediğiniz hiç bir firmaya güvenmeyin .

Kayseri Evden Eve Nakliyat Firması Olarak Diyoruz;ki İyi Bir İşi DİSİPLİN KALİTE ÖZ GÜVEN Profesyonel Anlamda Yapmanın Öncelikli Niteliğidir.Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri Asansörlü Evden Eve Taşımacılık

Kayseri kaplanlar evden eve nakliyat
Kaplanlar Ev Taşıma Nakliyat

Kayseri Asansörlü Evden Eve Taşımacılık Yüz yılın icadı olaramk tarihe geçen asansörlü nakliyat hizmetiyle; evden eve nakliyat ve taşımacılık işleriniz daha hızlı ve kolay yapılır veya istediğiniz adres kiralık asansör yollanır. Her türlü taşıma ihtiyacınız için 7 gün 24 saat asansörlü taşıma ve asansör kiralama hizmeti verilir. Kolay ve hızlı bir şekilde taşınmanın yolu artık Asansörlü nakliye hizmeti almaktan geçiyor. Her türlü taşımacılık işlerinizde çiziksiz, hasarsız ve temiz bir hizmet almak istiyorsanız, son teknolojiye sahip olarak üretilen en yüksek katlara çıkabilen nakliye asansörleri ile hizmet almalısınız. Kayseri evden eve nakliyat sektöründe yenilikleri ile size fark yaratan, Kayseri taşımacılık firması ile sizde taşının. Aşağıda asansörlü ev taşıma ile neler kazanırsınız görelim:

Neden Asansörlü Taşımacılık?

 • Bina’da veya apartmanda yaşayan komşular rahatsız olmaz,
 • Daha az eleman gerektiğinden dolayı maliyet azalır,
 • Bu sistemde ekip sayısı az olur,
 • Gürültü ve her hangi bir kirlilik söz konusu olmaz,
 • Eşyanızın hijyene uygun taşınması sağlanır,
 • Bina arasında taşınmadığından sağa sola çarpmaz ve eşya zarar görmez,
 • Kısa zamanda bittiğinden dolayı vakit tasarrufu yaparsınız,
 • Çizik, zarar, eşya hasarı kesinlikle olmaz,

Prensip olarak size en iyi nakliye hizmetini ucuza sunmak için mücadele ediyoruz. Bunlara yapabilmek için rekabet gücümüzü artıracak tedbirler alıyoruz. En başta en çok kullanılan ve insanların memnun kaldıkları asansörlü eşya taşıma sistemlerini yurt dışından ithal ediyoruz. Her sene farklı tipte ve eşya taşıma özelliğine sahip asansörlerin firmamıza kazandırılması için teknolojiyi çok yakından takip ediyoruz. Gelişi güzel veya rast gele asansörlü evden eve nakliye firması ile eşya taşınmaz. Sektörde söz sahibi olan ve herkesin iyi tanıdığı; referansları yüksek olan güçlü, güvenilir ve her türlü soruna karşı sigortası olan taşıma firması seçmeniz gerekir. Bu tür firmalarda eşyanız sağa veya sola çarpmadan bina dışına kurulan asansörlü taşıma sistemi ile taşınır.

Asansörlü Şehirler Arası Nakliye

Asansörlü Şehirler Arası Nakliye Türkiye şartlarında sorunsuz ve temiz şehirler arası asansörlü evden eve eşya taşıma hizmeti almak kolay bir iş değildir. Bu iş için firmada geniş araç filosu ve her işi sonuna kadar tamamlayacak kapasitede uzman ekipler olmalıdır. Ayrıca yolları iyi bilen şoförler olmalıdır. Kayseri den Türkiye’nin her yerine sigortalı ve asansörlü şehirler arası ev taşıma hizmeti olan, Kaplanlar nakliye firmasını tercih ederek, eşyanızın garantili taşınması sağlanabilir.

Kayseri de Asansörlü Evden Eve Nakliyat

Kayseri de Asansörlü Evden Eve Nakliyat Artık bu devirde insan gücüne dayalı işler günden güne yok olduğundan dolayı; insanlar Kayseri de asansörlü ev taşıma firmalarını tercih etmektedir. Bu sayede eşyanız yıpranmadan daha hijyenik bir şekilde taşınır. Bu sistemde eleman yorulmaz ve terlemez. Daha dinç ve güçlü olarak işe odaklanır.

kayseri-asansörlü-evden-eve-nakliyat
Kayseri-Asansörlü-Evden-Eve-Nakliyat

Asansörlü Nakliye Fiyatları

Asansörlü evden eve nakliyat ücretleri konusunda bilgi almak isteyen herkeste, çok farklı fiyat seçeneklerinden dolayı ister istemez kafa karışıklığı olmaktadır. Aslında mantıklı düşünmek gerekirse, bu o kadar düşünmeye yer verilecek bir konu değildir. Aşağıda firmaların taşıma fiyatlarını belirleyen özellikleri sizde inceleyin:

 • Binaya kurulması gereken asansör tipi
 • Asansörün bir tarafa veya iki tarafa kurulmasına göre,
 • Çalışan personel sayısı,
 • .Kullanılan malzemelerin miktarı,
 • Kamyonun boyutu,
 • Eşyanızın hassasiyeti,
 • Sigorta bedeli,

Taşıma sabahı evinizin önüne asansörsüz araçla yanaşarak sizin zor durumunuzdan faydalanarak işi yapmaya çalışan fırsatçılara imkan tanımayın. Bu tuzağa düşmemek için, iyi bir araştırma yaparak, güvenilir ve kurumsal Kayseri nakliyat firması ile eşyanızı taşıyınız. Kayseri asansörlü ev taşıma fiyatlarını sizin bütçenize göre düzenleyen ailenize dost taşıma firmasıdır.

Neden Kaplanlar Asansörlü Taşımacılık Firması Tercih Edilmelidir?

Genelde insanlar nakliyat platformlarından veya önüne gelen nakliyeciler ucuza eşya taşıma hizmeti almayı denemektedir. Bu işlem sonucu insanların eşyaları çalınma, kırılma ve hasar görme riski ile karşı karşıya kalır. Kayseri de en iyi asansörlü nakliye hizmeti sunan, Kaplanlar nakliyat ile taşımanız durumunda her türlü soruna karşı eşyanız garantili taşınır. Sizi hiçbir sorun veya problem ile karşı karşıya bırakmadan eşyanızı ter temiz teslim eder.

Önünüze gelen her evden eve nakliyat şirketine itibar etmeyiniz. Bu tür yerler inşaat, un taşıma, kömür taşıma veya gündelik ne iş olursa olsun yapan elemanlarla eşyanızı taşımaya kalkar. Bu iş profesyonellik ve uzmanlık gerektiren bir iş dalıdır. Eşyanızın temiz ve sağlıklı taşınması için uzman marangozlar ve taşıma işinde uzman ekipler olması gerekir.

Kiralık Asansör Fiyatları

Günlük yaşamın hemen hemen her yerinde gerekli olan asansör kiralama işlemi için sizde tanınmış ve fiyatları sizin bütçenize uygun lojistik firmaları seçin. İnşaat firmaları, mobilyacılar, tamirciler, beyaz eşya servisleri veya moloz taşıma hizmeti veren firmalara saatlik, günlük ve aylık olarak Kayseri asansör kiralama hizmeti verilir.

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat ve tüm ilçelerinde evden eve nakliyat hizmeti sunuyoruz. Şehir içi evden eve nakliyat hizmetimiz ile sizlere ihtiyacınız olan tüm nakliyat hizmetlerini kolay ve uygun fiyata sunmayı amaçlıyoruz.

Şehir içi nakliyat hizmetimizi alabilmek için bize ulaştıktan sonra, eşyalarınız ve evden eve taşınacak olan eski ve yeni mekanlarınızın değerlendirilmesi amacıyla uzman personelimiz ekspertiz çalışması yapmak üzere sizinle iletişime geçmektedir. Evden eve nakliyat için hem sizin hem bizim için uygun olan ve üzerinde anlaştığımız bir tarih ve saatte ekspertiz uzmanımız evinize gelerek eşyalarınızın tespitini yapmaktadır. Daha sonra ise evinizin konumu (kaçıncı katta olduğu, kolay ulaşım imkanları vb.) ile evden eve taşınacak olan eşyalarınızın gideceği yeni evin konumu, taşınmaya elverişliliği gibi kriterler üzerinden size uygun bir evden eve nakliyat ücreti (evden eve nakliyat fiyatı) belirleyerek size teklifte bulunuruz.

Kayseri İstanbul Arası Evden Eve Nakliyat

Kayseri İstanbul Arası Evden Eve Nakliyat Kayseri Kaplanlar Nakliyat yoğun olarak Kayseri ile İstanbul ve Trakya bölgeleri arasında komple evden eve nakliye ve parça eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktadır. Günlük seferleri bulunan işletmemiz eşyalarınızı kapınıza kadar güvenilir bir şekilde teslim edebilmektedir. İstanbul Kayseri arası istikamette yoğun olarak çalışan Kaplanlar Nakliyat bugün bölgenin en çok tanınan nakliye şirketi olarak karşınıza çıkar. Yoğun olarak Ev Ofis taşıyan işletmemiz aynı zamanda müşteri talepleri doğrultusunda paketleme işlemlerini sağlamakta ve marangozluk hizmeti vermektedir. Genel olarak parça eşya taşımacılığı hizmeti sunan şirketimiz aynı zamanda komple esyalar için de hizmet sağlamaktadır.

Bizden fiyat teklifi almak için bizi aramanız yeterli. Hemen Ara

Kayseri İstanbul Arası Ev Taşıma Fiyatları

Kayseri İstanbul arası nakliye fiyatları Kayseri İstanbul arası ortalama 780 km dir normal 3+1 eşya için ortalama nakliye fiyatı 4500 liradır Kayseri İstanbul arası şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları eşyanın durumuna azlığına çokluğuna taşınacak evlerin katlarına asansörlü taşıma olup olmayacağına göre farklılık göstermektedir.

Örnegin: 2+1 bir evle 4+1 ev arasında katlar fark etmeksizin olası fiyat farkları olabilmektedir. şehirlerarası evden eve nakliyat fiyatları alabilmek ve mantıklı sorunsuz bir evden eve taşımacılık yapabilmek için önceden eve eksper isteyin yani gelip eve yerinde baksınlar.

Kayseri Talas Evden Eve Nakliyat

Kayseri Evden Eve Nakliyat Şirketi

Talas Evden Eve Nakliyat – Kayseri Kaplanlar Nakliyat

Kayseri Talas Evden Eve Nakliyat; Aynı şehirde bir evden başka bir eve taşınmak yorucu ve kafa ağrıtan bir iştir. Yeni bir ev tutmak, eşyaları taşımak, çizilmemesini sağlamak hatta kırmamak, yeni evin elektrik suyunu üstümüze almak gerçekten yorucu işlemlerdir. Fakat bu konuya Kayseri Nakliyat Firması Kaplanlar Nakliyat çözüm buluyor. Kaplanlar Nakliyat Kayseri’de kurulmuş, uzun yıllardır da tüm ülkeye hizmet veren bir nakliyat firması. Kaplanlar Nakliyat sizler için geliyor, eşyalarınızı fabrikadan daha iyi bir şekilde kaplıyor. Daha sonra güvenli taşımacılığı en üst düzeyde sağlayan nakliyat firması eşyalarınızı asansörlü taşımacılık yardımı ile araca yüklüyor. Peki bu süreçte siz ne yapıyorsunuz? Kayseri Nakliyat Firması Kaplanlar Nakliyat tüm bu işlemleri A’dan Z’ye yaparken siz isterseniz diğer işlerinizi yapabilir, isterseniz oturup seyredersiniz.

Talas Şehirlerarası Nakliyat – Kayseri Nakliyat Firması Kaplanlar Nakliyat

Talas evden eve nakliyat işlerinin dışında kayseri nakliyat firması Talas şehirlerarası nakliyatta yapıyor. Bu süreçte siz Talasa yeni geliyor olabilirsiniz. Veya Talas tan ayrılıyor da olabilirsiniz. Bu Kaplanlar Nakliyat için kesinlikle fark etmez. Kaplanlar Nakliyatın profesyonel ekibi sayesinde tüm bu iller arası nakliyat işlemleriniz kısa ve temiz bir şekilde çözüme kavuşuyor. Bu noktada sizin eliniz eşyalara değmiyor bile. Kaplanlar Nakliyatın tek hizmeti sadece bu değil. Ayrıca evinizdeki beyaz eşyayı yeni adresinize götürdüklerinde tekrar bağlıyorlar. Kayseri Nakliyat Firması Kaplanlar Nakliyat, sektörünün öncü firması olma yolunda hızla ilerliyor.

Talas Ev Taşıma Fiyatları

Talas ev taşıma fiyatları

Talas evden eve nakliyat fiyatları eşyanın durumuna azlığına çokluğuna taşınacak evlerin katlarına asansörlü taşıma olup olmayacağına göre farklılık göstermektedir

Örnegin: 2+1 bir evle 4+1 ev arasında katlar fark etmeksizin olası fiyat farkları olabilmektedir. Talasda evden eve nakliyat fiyatları alabilmek ve mantıklı sorunsuz bir evden eve taşımacılık yapabilmek için önceden eve eksper isteyin yani gelip eve yerinde baksınlar.

Kayseri Evden Eve Nakliyat Yorumlar

Kayseri Evden Eve Nakliyat Yorumlar Merhabalar değerli müşterilerimiz evden eve nakliyat ile alakalı yorumlara bakmak veya yorum yapmak için Kayseri Evden Eve Nakliyat Yorumlar Bu başlıktaki linke tıklayarak ulaşablirsiniz.

İç Anadolu Bölgemizde yer alan ve 2016 yılı itibariyle ülkemizin 1.358.950 nüfusu ile en kalabalık 14 şehri olan Kayseri, aynı zamanda bünyesinde 10 yılı aşkın süredir nakliyat sektöründeki Kayseri Nakliyat Firması Kaplanlar Nakliyatı barındırıyor. Kaplanlar Nakliyat, ülke geneli hizmet verdiği gibi bünyesinde bulunduğu Kayseri’de de Kayseri evden eve nakliyat işleri için sizlerle beraber. Ev taşımak ister şehir içi olsun ister şehir dışı olsun zahmetli ve yorucu bir iştir. Kaplanlar Nakliyat Kayseri evden eve nakliyat hizmeti ile sizin üzerinizden bu yükü alıyor, rahat ve kolay bir taşıma işlemi sağlıyor. Sektörün gerektirdiği ve Kaplanlar Nakliyatın zevk ile yaptığı güvenli taşımacılık sayesinde hem siz hem de eşyalarınız yüzde yüz güvende. Kayseri evden eve nakliyat için Kaplanlar Nakliyatı tercih etmeniz size huzur ve güven verecektir.

Neden Evden Eve Nakliyat Sigortası Yapılmalıdır?

sigortali-evden-eve-nakliyat
sigortalı evden eve nakliyat

Evden eve nakliyat sigortası şehirler arası veya şehiriçi nakliye sırasında aracın kaza yapma devrilme yanma gibi olası aksi durumlarında aracın içindeki bütün eşyaların yapılan sigorta değerine göre karşılanması işlemidir.

Bu sigorta olayı personel taşırken kırılan ufak bir parçanın karşılanması demek değildir, evden eve nakliye yaparken herşeyin her durumda karşılanması sadece firma ile müşteri arasında yapılan eşya sözleşmesinin şartları gereğince karşılanır.

Ankara Kayseri Arası Evden Eve Nakliyat

Ankara Kayseri Arası Evden Eve Nakliyat Türkiye’nin başkenti olan Ankara, 2016 verilerine göre 5.346.518 nüfusa sahiptir. Ankara’nın dik ve dar sokaklarında, kalabalık trafiğinde araç kullanmak ne mümkün! Kaldı ki evden eve nakliyat veya şehirlerarası nakliyat yapılsın, işte tam olarak bu noktada işi uzmanına teslim etmek lazım. Kayseri Nakliyat Firması Kaplanlar Nakliyat ile siz sadece arkanıza yaslanın. Kaplanlar NakliyatAnkara şehirlerarası nakliyatta, Ankara evden eve nakliyatta Türkiye’nin lider pozisyonunda bir firma. Kaplanlar Nakliyat işlerine öyle bir önem gösteriyorlar ki; değil eşyalarınızın kırılması, kalbinizin kırılması bile mümkün değil.

Kayseri Nakliyat Firması Kaplanlar Nakliyat, sadece şehir içi değil aynı zamanda şehirlerarası da nakliyat yapıyorlar. Ankara’da yaşıyor ve evinizi değiştirecek olabilirsiniz, Ankara’ya görev için geliyor veya Ankara’dan taşınıyor olabilirsiniz. Bu gibi nedenler Kaplanlar Nakliyat için önemli değil. Siz, Kayseri Nakliyat Firması olan Kaplanlar Nakliyat’a adresi veriyorsunuz, gidecek yeri söylüyorsunuz ve çekiliyorsunuz. Uzun yıllardır nakliyat sektörünü önde gelen isimlerinden olan Kaplanlar Nakliyat, asansörlü taşımacılık ile eşyalarınızı güvenle taşıyor.

Ankara Evden Eve Nakliyat – Ankara Şehirlerarası Nakliyat

Kayseri’den buraya araba mı gelir? Demeyin. Kaplanlar nakliyat için önemli olan tek şey sizlerin ve eşyalarınızın güvenliği. Tam 17. Kata kadar, asansörlü taşımacılık yapan Kayseri Nakliyat Firması, eşyalarınız büyük veya küçük fark etmeden Ankara evden eve nakliyat veya Ankara şehirlerarası nakliyat yapıyor. Kaplanlar Nakliyat için yerin uzaklığı, eşyanın büyüklüğü önemli değildir.

ankara evden eve nakliyat,ankara nakliyat firmaları,ankara ev taşıma şirketi,ankara kayseri arası nakliyat,ankara taşımacılık,ankara şehirlerarası nakliyat,

Kayseri Nakliyeciler Sitesi

Kayseri Nakliyeciler Sitesi Nakliye hizmetlerinde, Şehir içi ve şehirler arası nakliye  sektörünün lider firmaları arasında bulunmanın verdiği sorumluluk, yatırımlarımızı her zaman kalite standartlarında materyal kullanmaya, kurumsal yapımızı daimi inovasyona ve personelimizi de güler yüzlü hizmet anlayışıyla birlikte ciddiyet ve vakara sevketmektedir. Firmamız daha kaliteli, güvenilir, sorunsuz hizmet vermek adına siz değerli müşterilerimize ekonomik fiyat ve kampanyalı nakliyat fiyat teklifleri sunmak adına ücretsiz ekspertiz hizmeti sunmaktadır. güvenilir ve kaliteli bir Nakliyat firmamızdan Ekonomik nakliyat fiyat teklifi almak istiyorsanız müşteri temsilcilerimiz ile iletişime geçmek için TIKLAYINIZ.

 • Kayseri Evden Eve Nakliyat  Yılların verdiği deneyim, tecrübe ve öz güven ile kusursuz güvenilir hizmet vermekteyiz.
 • Evden Eve Nakliyat : Şehir içi günlük, haftalık, Asansörlü Sigortalı Evden Eve Taşımacılık ve Parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz.
 • Şehirlerarası Taşımacılık: Tüm Türkiye’ye ev taşıma içi dizayn edilmiş her ebatlarda çelik kasa araç filomuz ile hizmet vermekteyiz.
 • Asansörlü Taşımacılık :Kayseri il ve ilçelerine 25′ kata kadar Teleskopik yük taşıma asansörleri ile her türlü taşıma hizmeti vermekteyiz
 • Ev Taşıma Şirketleri : Nakliyat ve Taşımacılık sektöründe Lider Öncü firma olmayı benimsemiş Kadrolarımız ile hizmet vermekteyiz.
 • Kurumsal Taşımacılık : Tüm iş yeri, büro, fabrika, banka ve kurumsal firmalara deneyimli elemanlarımız ile hizmet vermekteyiz.
 • Eşya Depolama : Kurumsal depolama hizmetimiz ile isterseniz muhtelif ofis, büro, arşiv ve ev eşyası depolama hizmeti vermekteyiz.
 • Parça Eşya Taşıma : Günlük ve haftalık tüm Türkiye’ ye az miktarda eşya ve parça eşya taşıma hizmeti vermekteyiz…

Kayseri den Hangi İllere Evden Eve Şehirlerarası Taşımacılık Yapıyoruz.?

Evden eve nakliye,evden eve nakliyat,evden eve asansörlü nakliyat ,Asansörlü Taşımacılık,Talas  İzmir arası evden eve nakliye,şehirlerarası İstanbul arası evden eve nakliyeciler,Ankara Muğla arası asansörlü evden eve nakliyat,şehirlerarası Konya arası evden eve nakliyat,şehirlerarası  samsun arası nakliye,şehirlerarası  Çorum arası asansörlü evden eve nakliye,şehirlerarası  Bingöl arası nakliyeci,kayseri Malatya arası evden eve nakliyeciler,şehirlerarası  Elazığ arası evden eve asansörlü taşımacılık ,Talas Şehirler Arası Nakliyat,Kayseri Şehirler Arası Çalışan Nakliyeciler,şehirlerarası Diyarbakır Evden eve nakliye,şehirlerarası Milas arası evden eve asansörlü nakliyat,Talas  kayseri Evden Eve Nakliye Firmaları,Kayseri Mardin evden eve nakliye,kayseri Ağrı evden eve nakliye,kayseri Erzurum evden eve nakliye,kayseri Balıkesir Evden Eve nakliye,kayseri Çanakkale Evden Eve Nakliye,kayseri Sinop Evden Eve Nakliye,,Kayseri Didim evden eve nakliye,Kayseri bodrum evden eve nakliye,Kayseri Marmaris evden eve nakliye,Kayseri Fethiye Evden eve nakliye,Kayseri Alanya evden eve nakliye,Kayseri mumcular Köyceğiz Çine Ula Nazilli arası evden eve nakliye,Kayseri Çankaya evden eve nakliye,Kayseri Keçiören Evden Eve Nakliye,Kayseri Sincan ,Kayseri Etimesğut,Kayseri Elvan kent Evden Eve Nakliye,Milas bodrum nakliye,Milas Kayseri nakliye,Milas Fethiye evden eve nakliye,Milas şehir içi evden eve nakliye,Kayseri Mamak Evden eve Nakliye Kayseri, Kayseri, Afyon, Ağrı, Amasya, Ankara, Antalya, Artvin, Aydın, Balıkesir, Bilecik, Bingöl, Bitlis, Bolu, Burdur, Bursa, Çanakkale, Çankırı, Çorum, Denizli, Diyarbakır, Edirne, Elazığ, Erzincan, Erzurum, Eskişehir, Gaziantep, Giresun, Gümüşhane, Hakkari, Hatay, Isparta, İçel (Mersin), İstanbul, İzmir, Kars, Kastamonu, Kayseri, Kırklareli, Kırşehir, Kocaeli, Konya, Kütahya, Malatya, Manisa, Kahramanmaraş, Mardin, Muğla, Muş, Nevşehir, Niğde, Ordu, Rize, Sakarya, Samsun, Siirt, Sinop, Sivas, Tekirdağ, Tokat, Trabzon, Tunceli, Şanlıurfa, Uşak, Van, Yozgat, Zonguldak, Aksaray, Bayburt, Karaman, Kırıkkale, Batman, Şırnak, Bartın, Ardahan, Iğdır, Yalova, Karabük, Kilis, Osmaniye 

kayseri istanbul evden eve nakliyat,evden eve nakliyat eşya depolama,evden eve taşımacılık,sigortalı taşımacılık,eşya sözleşmesi,asansör kiralama,asansörlü taşımacılık,asansörlü taşıma sözleşmesi,ev taşıma fiyatları,