Başarılı Taşıma 1,000+
Müşteri Yorumu 250+
Uzman Ekip 12
Modern Araç 7

Evden Eve Nakliye Sektöründe Gelinen Son Durum

Evden Eve Nakliyeciler Kayseri

Kayseri evden eve nakliye firması olarak bu zorlu süreç başladığında beri diyoruz ki EVDE KAL HAYAT KURTAR.

Kayseri Evden Eve Nakliyat

Kayseri Kaplanlar evden eve nakliyat firması olarak siz değerli müşterilerimiz ve nakliyeci arkadaşlar için sürekli taşımacılık konusunda ki güncel süreci araştırıp sizlere aktarmak istedik takdir edersiniz ki son zamanlarda tüm dünyayı fazlasıyla etkisi altına alan COVID-19 ne yazık ki Türkiye’de yaşam şartlarını ve gerek sanayi sektörü gerek lojistik ve evden eve nakliye sektörünü olumsuz etkilemiştir. COVID-19 salgınını tüm halk olarak gerekli önlemleri almış olsakta yinede tehlikenin yüksek oranda olduğunun farkında olup kesinlikle hiç bir koşulda tedbiri elden bırakmamalıyız. Biz evden eve nakliye sektörünün öncü firmalarından olarak sizler için gerek araçların dezenfektan yapılması gerek nakliye sektörümüzde çalışan personelin maske,eldiven,bere,galoş vb. temizlik ürünleriyle gereken önlemleri en ince ayrıntısına kadar takip ediyor ve sağlığımızı tehlikeye atacak çalışma ortamından uzak duruyoruz.

Evden eve nakliye firması olarak yine diyoruz ki alınan tün bu tedbirler bizlerin olduğu gibi başkalarınında hayatını kurtarır diyor. EVDEN KAL HAYAT KURTAR sözünü bir kez daha hatırlatıyoruz. Bizlere 7/24 ulaşabileceğiniz irtibat numaralarımız 0531 793 0419 0543 229 1482 dir.

kayseri+evden+eve+nakliyeciler,evden+eve+nakliye+sektörü,nakliye+sektöründe+gelinen+son+durum,covıd-19 Türkiye,asansörlü+nakliyat,ev+taşıma+firması+kayseri,